Powered by Smartsupp
  • +420 724 194 184
  • info@maxglamour.cz

Platební podmínky

Zboží objednané prostřednictvím Maxglamour.cz je možné uhradit:

a) dobírkou, tj. zaplatíte v hotovosti při dodání zboží. Tento způsob platby je možný pouze při dodání zboží na dodací adresu objednatele prostřednictvím přepravní společnosti.

b) bankovním převodem při platbě v KČ na číslo účtu: 107-1907440287/0100

c) platba GoPay - více informací zde: gopay.comNeúčtujeme příplatek za dobírku

Prosíme, nezapomeňte uvést variablní symbol, který je uvedený v přehledu po dokončení objednávky a také v příchozím e-mailu po provedení objednávky!

Variabilní symbol = číslo vaší objednávky

Při platbě bankovním převodem zaplatíte za zboží před jeho dodáním. Tento způsob platby je možné využít jak při dopravě zboží na dodací adresu objednatele prostřednictvím přepravní společnosti. Podklady k platbě (číslo účtu, variabilní symbol a částka k úhradě) jsou uvedeny v přehledu po dokončení objednávky a v příloze e-mailu, který jste obdrželi po uskutečnění objednávky.

Zboží bude předáno k přepravě až po přijetí platby na účet prodávajícího. O podání zboží do přepravy budete informováni e-mailem.

Při doručení zboží na dodací adresu a způsobu platby dobírka je pracovník přepravní společnosti povinen vydat příjmový doklad. Při přebírání zboží od dopravce si jej důkladně prohlédněte, zda není viditelně poškozen vnější obal, nebo zdali zásilka obsahující křehké zboží nevydává podezřelé zvuky. Při jakékoliv pochybnosti sepište na místě z řidičem reklamační protokol, ulehčí se tím řešení škodné události vlivem přepravy. Zásilky, u nichž je vnější obal zjevně poškozen nepřebírejte a v co nejkratší době o této skutečnosti informujte dodavatele e-mailem nebo telefonicky.

Zboží je zákazníkovi doručeno prostřednictvím přepravní společnosti na adresu uvedenou na formuláři objednávky v oddíle „Dodací adresa“.